21. března 2018
Články Minimalizovat

Aktuální články | Kategorie | Hledat | Syndikace

11. srpna 2017
Pokémon Alolan Raichu Box - představení produktu
Autor: Jakub @ 12:05 :: 289 Přečtení :: 0 Komentáře :: :: Novinky ze světa Pokémon
 
Pokémon Alolan Raichu Box

Světlo světa spatřil obrázek Pokémon Alolan Raichu Boxu, tak si jej v tomto článku představíme. Produkt vychází z amerického Alolan Raichu Figure Collection Boxu, ve kterém mají Američani pěknou figurku Alolan Raichu. Do Evropy však plastové figurky nemohou, a tak se musíme spokojit s jumbo kartou a jiným názvem produktu.

Datum vydání je 6. října 2017, ale někteří evropští distributoři mají termín 20. října 2017, takže je možné, že v Evropě bude tento produkt až ke konci října.

Pokémon Alolan Raichu, kterého najdete v tomto produktu je reprint ze Sun and Moon Trainer Kitu, avšak s novým obrázkem. Což je příjemná zpráva pro všechny sběratele, ale trošku to zamrzí hráče, kteří čekají na Alolan Raichu GX.

Evropská verze Pokémon Alolan Raichu Boxu nabízí reprint Pokémona Alolan Raichu s novým obrázkem jako klasickou foilovou kartu, ale i obří jumbo variantu, která je také foilová. Nechybí 3 boostery z edicí karetní hry Pokémon a kartička s kódem do Pokémon Online.

Americká verze Pokémon Alolan Raichu Figure Collection Box ukrývá paradní sběratelskou figurku Pokémona Alolan Raichu (namísto jumbo karty), foilovou promo kartu Pokémona Alolan Raichu, 4 boostery z edicí karetní hry Pokémon a kartičku s kódem do Pokémon Online.

Jak vidíte sami, tak americká verze je pořádně našlapaná a my se musíme s pokojit s jumbo kartou. Ty se na druhou stranu těší větší a větší oblibě a určitě jumbo karta Pokémona Alolan Raichu potěší nejednoho z vás.

Obsah balení:
1x speciální promo foilová karta Alolan Raichu
3x booster karetní hry Pokémon (každý obsahuje 10 karet)
1x obří jumbo karta Alolan Raichu
1x unikátní kód do Pokémon Online


Dejte vědět do komentářů, zda se vám tento produkt líbí a jestli se na něj těšíte. Hned jak bude v prodeji, najdete jej v e-shopu Vesely-drak.cz.

Komentáře
Nyní zde nejsou žádné kometáře. Buďte první!
Musíte být přihlášen pro posílání komentářů. Přihlásit se můžete zde

© 2016 PokemonGuru.czInformacni server pro hrace karetni hry Pokemon.Podmínky používáníProhlášení o soukromí