21. března 2018
Články Minimalizovat

Aktuální články | Kategorie | Hledat | Syndikace

10. října 2017
Pokémoní liga - ZŠ Satalice
Autor: ImmortalCZ @ 12:02 :: 359 Přečtení :: 0 Komentáře :: :: Pokémon-Guru informuje, Ostatní, Pro začátečníky
 
V dnešním článku Vám přinášíme představení nového ligového místa, které své brány otevřelo začátkem školního roku v základní škole Satalice, v Praze.

Než se pustíme do samotného představení, tak Vám krátce popíši co takové ligové místo, tzv. liga, znamená a obnáší.

Liga se koná většinou ve všední den a proto také slouží ve velké většině pro hráče, kteří mají v těsné blízkosti bydliště a nebo sem zajdou cestou ze školy. Samozřejmě je ale liga otevřená pro všechny hráče, kteří chtějí přijít.

Každou ligu vede ligový vedoucí, který je zkušený hráč, rozhodčí a má potřebné zkoušky k tomu, aby mohl ligu vést.

Ligový vedoucí má za úkol pomáhat hráčům při stavbě balíčků, pokud pořádá turnaje tak zajišťuje hladký průběh a snaží se vytvořit co nejlepší atmosféru pro stávající i nové hráče.

Liga je skvělé místo pro začátečníky. Pokud si nejste jisti, zda byste obstáli v konkurenci na větším turnaji, můžete vyrazit prvně právě na ligu.

Zde se dozvíte základní informace o hře, můžete si zahrát se spoustou jiných hráčů, vyzkoušet své balíčky a taktiky v praxi a hlavně si užijete spoustu zábavy. Mimo jiné zde můžete vyměnit své karty s ostatními a kdybyste nevěděli co ze začátku koupit, tak ligový vedoucí Vám vždy dobře poradí.

Teď, když už máme představu co taková liga znamená, pojďme si jednu z nich představit.Pokémoní Liga ZŠ Satalice

Kde:  nachází se v základní škole Satalice, na ligu se dostanete bočním vchodem budovy. Základní škola se nachází na ulici K cihelně s číslem popisným 8 v Praze-Satalicích.

Kdy: liga se koná každý pátek od 14:25 do 16:25. Nezapomeňte prosím, že zde platí pravidla jako pro žáky základní školy, to znamená, že liga nefunguje o svátcích a školních prázdninách či ředitelských volnech.

Ligový vedoucí: na této lize se o Vás bude starat Filip Kolínský. Filip má všechny potřebné profesorské zkoušky, aby mohl pořádat ligu a velmi dobře se o Vás postará.

Vstup: platí se zde vstup 50,-. Tento vstup bude využit na provoz ligy, na ceny, které se rozdávají na turnajích a další materiály, které zde dostanete.  A navíc, za každé 4 vstupy dostanete speciální dárek, který si můžete vyzvednout u ligového vedoucího.

Kontakt: pokud byste se chtěli Filipa na cokoliv zeptat, tak mu můžete poslat email na league@pogof.cz a nebo se můžete obrátit přímo na facebookovou stránku ligy, která má název Pokémon - Satalice.

Něco navíc: na filipově lize si můžete zapůjčit jak startovní balení karetní hry (pcd) tak si můžete vyzkoušet i jak se hraje video hra (vg). Dále se každý pátek dozvíte, jaké téma ponese následující liga. Pokud se budete chtít zúčastnit, tak můžete hrát krátký turnaj, v kterém dostanete šanci vyhrát zajímavé ceny.

 

Liga je skvělé místo pro ty z Vás, kteří začínáte. Pokud máte doma karty a nevíte co s nimi a chtěli byste zkusit hrát nebo obměnit svojí sbírku, liga je právě místo pro Vás.

Nemusíte se zde bát atmosféry velkého turnaje a můžete zde navázat spoustu nových přátelství.

Budu se na Vás těšit u dalšího článku a nebo se uvidíme na turnaji či lize. :)

 

Vlastimil Bokr

Komentáře
Nyní zde nejsou žádné kometáře. Buďte první!
Musíte být přihlášen pro posílání komentářů. Přihlásit se můžete zde

© 2016 PokemonGuru.czInformacni server pro hrace karetni hry Pokemon.Podmínky používáníProhlášení o soukromí