21. března 2018
Články Minimalizovat

Aktuální články | Kategorie | Hledat | Syndikace

14. října 2017
Časově omezená akce na Pokémon Booster Boxy z XY a Sun and Moon série
Autor: Jakub @ 17:16 :: 525 Přečtení :: 0 Komentáře :: :: PR články
 

Pátek 13. je obecně ne moc oblíbené datum, ale o to více jsme byly překvapeni a potěšeni, když jsme dostali e-mail od jednoho z distributorů, že mají akci na vybrané booster boxy karetní hry Pokémon. Dostupnost je sice až začátkem listopadu 2017 a doba pro předobjednávku krátká, a tak jsme neváhali a booster boxy zlevnili i v našem partnerském e-shopu Vesely-drak.cz.

Za zlevněnou cenu najdete v nabídce booster boxy z edicí XY Steam Siege, XY Evolutions a Sun and Moon 1. Sice nejde o nejnovější edice, ale jsou legální na Standardu a XY Evolutions a Sun and Moon 1 jsou pořád stále oblíbené, takže proč toho nevyužít.

Seznam Pokémon booster boxů za zlevněnou cenu:

Pokémon Sun and Moon Booster Box - 2 999 Kč
Pokémon XY - Evolutions Booster Box - 2 599 Kč
Pokémon XY - Steam Siege Booster Box - 2 599 Kč

Oproti staré původní ceně jde v některých případech o slevu až 900 Kč a booster za zhruba 72 Kč je určitě fajn. Každopádně deadline pro předobjednávku u distributora je 18. října 2017 a dostupnost bude po 3. listopadu 2017.

Pokud máte zájem o některých z booster boxů, tak udělejte, prosím, vaši předobjednávku co nejdříve. Jednak můžeme objednat správné množství, druhak bude cena po 18. říjnu pravděpodobně o 100 Kč vyšší a nakonec nevíme, zda je tohle last call tj. poslední možnost objednávky a pak už žádné doskladnění nebude. Resp. za tuhle sníženou cenu.

Neváhejte a ušetřete na těchto booster boxech díky včasné objednávce a předobjednávejte zlevněné booster boxy zde. Svým nákupem zároveň podpoříte provoz Pokemon-Guru.cz. Děkujeme.

Komentáře
Nyní zde nejsou žádné kometáře. Buďte první!
Musíte být přihlášen pro posílání komentářů. Přihlásit se můžete zde

© 2016 PokemonGuru.czInformacni server pro hrace karetni hry Pokemon.Podmínky používáníProhlášení o soukromí