21. března 2018
Články Minimalizovat

Aktuální články | Kategorie | Hledat | Syndikace

Zobrazuji kategorii:Pro začátečníky
20. února 2018
Rozbor předpřipraveného balíčku Pokémon Sun and Moon - Ultra Prism PCD - Imperial Command - Empoleon
Autor: Jakub @ 15:00 :: 129 Přečtení :: 0 Komentáře :: :: Pro začátečníky, Recenze
Druhý předpřipravený balíček z edice Sun and Moon 5 - Ultra Prism nese jméno Imperial Command a obsahuje vodní Pokémony. Hlavním představitelem je Empoleon, a pokud vás láka tahle kombinace Pokémonu, tak určitě tento deck vyzkoušejte!
Celý článek...
19. února 2018
Rozbor předpřipraveného balíčku Pokémon Sun and Moon - Ultra Prism PCD - Mach Strike - Garchomp
Autor: Jakub @ 14:48 :: 151 Přečtení :: 0 Komentáře :: :: Pro začátečníky, Recenze
Přečtěte si recenzi prvního z nových předpřipravených balíčků z edice Sun and Moon 5 - Ultra Prism: Mach Strike, který je složen z dračích a bojových Pokémonů. Hlavním představitelem je Garchomp a pokud se vám líbí nebo jen tahle kombinace Pokémonů, tak pro vás může být tento balíček zajímavou volbou.
Celý článek...
19. ledna 2018
TOP 10 Pokémon karet ze Sun and Moon - Ultra Prism
Autor: Jakub @ 17:48 :: 568 Přečtení :: 0 Komentáře :: :: Pokémon-Guru informuje, Novinky ze světa Pokémon, Rozbory balíčků, Pro začátečníky, Recenze
Prerelease a vydání nové Pokémoní edice Sun and Moon 5 - Ultra Prism je za dveřmi, a tak zde máme tradiční TOP10 a pohled na edici Ultra Prism. Užijte si start nové edice a zjistěte, které karty z Ultra Prism byste neměly přehlédnout.
Celý článek...
15. ledna 2018
Prerelease Pokémon Sun and Moon: Ultra Prism
Autor: Jakub @ 15:41 :: 245 Přečtení :: 0 Komentáře :: :: Pokémon-Guru informuje, Novinky ze světa Pokémon, Ostatní, Pro začátečníky
O následujících dvou víkendech máte možnost se zúčastnit otevíracích turnajů nové sady Sun and Moon - Ultra Prism! V článku se mrkněte na podrobnější informace.
Celý článek...
26. října 2017
TOP 10 Pokémon karet ze Shining Legends
Autor: Jakub @ 22:19 :: 86 Přečtení :: 0 Komentáře :: :: Pokémon-Guru informuje, Novinky ze světa Pokémon, Rozbory balíčků, Pro začátečníky, Recenze
Edice Pokémon Shining Legends je speciální mini edice letošního roku. Najdeme zde zhruba 80 karet a stejně jako u Generations boostery najdete pouze ve speciálních produktech nebo v Shining Legends Elite Trainer Boxu. Vzhledem k tomu, že speciální produkty obsahují spoustu promo karet nebo sběratelský odznáček, tak je tato edice velmi zajímavá nejen pro hráče, ale hlavně pro sběratele.
Celý článek...
19. října 2017
TOP 10 Pokémon karet ze Sun and Moon - Crimson Invasion
Autor: Jakub @ 12:58 :: 721 Přečtení :: 0 Komentáře :: :: Novinky ze světa Pokémon, Rozbory balíčků, Pro začátečníky, Recenze
Prerelease a vydání nové Pokémoní edice Sun and Moon 4 - Crimson Invasion je za dveřmi, a tak zde máme tradiční TOP10 a pohled na edici Crimson Invasion. Užijte si start nové edice a zjistěte, které karty z Crimson Invasion byste neměly přehlédnout.
Celý článek...
10. října 2017
Pokémoní liga - ZŠ Satalice
Autor: ImmortalCZ @ 12:02 :: 359 Přečtení :: 0 Komentáře :: :: Pokémon-Guru informuje, Ostatní, Pro začátečníky
 V dnešním článku jsme si pro Vás připravili krátké vysvětlení pojmu pokémoní liga a představení nového ligového místa v Praze.
Celý článek...
29. září 2017
Rozbor předpřipraveného balíčku Sun and Moon - Burning Shadows: Luminous Frost - Alolan Ninetales
Autor: Jakub @ 14:58 :: 511 Přečtení :: 0 Komentáře :: :: Pro začátečníky, Recenze
Druhý předpřipravený balíček z edice Sun and Moon 3 - Burning Shadows nese jméno Luminous Frost a obsahuje vodní a ohnivé Pokémony. Hlavním představitelem je Alolan Ninetales, a pokud vás láka tahle kombinace Pokémonu, tak určitě tento deck vyzkoušejte!
Celý článek...
25. září 2017
Rozbor předpřipraveného balíčku Pokémon Sun and Moon - Burning Shadows: Rock Steady - Lycanroc
Autor: Jakub @ 14:37 :: 314 Přečtení :: 0 Komentáře :: :: Pro začátečníky, Recenze
Přečtěte si recenzi prvního z nových předpřipravených balíčků z edice Sun and Moon 3 - Burning Shadows: Rock Steady, který je složen z bojových a psychických Pokémonů. Hlavním představitelem je Lycanroc a pokud se vám líbí nebo jen tahle kombinace Pokémonů, tak pro vás může být tento balíček zajímavou volbou.
Celý článek...
2. června 2017
Varování o falešných kartách Pokémon
Autor: rasik8 @ 13:56 :: 1842 Přečtení :: 1 Komentáře :: :: Novinky ze světa Pokémon, Pro začátečníky
Rostoucí popularita karetní hry Pokémon s sebou bohužel přináší i stinné stránky. Mnoho z vás čtenářů se nám poslední dobou ozývá, že se setkali s falešnými kartami, které vypadají na první pohled podobně jako ty originální, nicméně jsou zcela bezcené a na turnaji se hrát nesmí. V dnešním článku vám ukážeme, jak takové karty poznat a jejich koupi se vyvarovat.
Celý článek...
Strana 1 z 4První   Předchozí   [1]  2  3  4  Další   Poslední   

© 2016 PokemonGuru.czInformacni server pro hrace karetni hry Pokemon.Podmínky používáníProhlášení o soukromí