16. ledna 2018
Články Minimalizovat

Aktuální články | Kategorie | Hledat | Syndikace

Zobrazuji kategorii:Pro začátečníky
19. října 2017
TOP 10 Pokémon karet ze Sun and Moon - Crimson Invasion
Autor: Jakub @ 12:58 :: 517 Přečtení :: 0 Komentáře :: :: Novinky ze světa Pokémon, Rozbory balíčků, Pro začátečníky, Recenze
Prerelease a vydání nové Pokémoní edice Sun and Moon 4 - Crimson Invasion je za dveřmi, a tak zde máme tradiční TOP10 a pohled na edici Crimson Invasion. Užijte si start nové edice a zjistěte, které karty z Crimson Invasion byste neměly přehlédnout.
Celý článek...
10. října 2017
Pokémoní liga - ZŠ Satalice
Autor: ImmortalCZ @ 12:02 :: 210 Přečtení :: 0 Komentáře :: :: Pokémon-Guru informuje, Ostatní, Pro začátečníky
 V dnešním článku jsme si pro Vás připravili krátké vysvětlení pojmu pokémoní liga a představení nového ligového místa v Praze.
Celý článek...
29. září 2017
Rozbor předpřipraveného balíčku Sun and Moon - Burning Shadows: Luminous Frost - Alolan Ninetales
Autor: Jakub @ 14:58 :: 334 Přečtení :: 0 Komentáře :: :: Pro začátečníky, Recenze
Druhý předpřipravený balíček z edice Sun and Moon 3 - Burning Shadows nese jméno Luminous Frost a obsahuje vodní a ohnivé Pokémony. Hlavním představitelem je Alolan Ninetales, a pokud vás láka tahle kombinace Pokémonu, tak určitě tento deck vyzkoušejte!
Celý článek...
25. září 2017
Rozbor předpřipraveného balíčku Pokémon Sun and Moon - Burning Shadows: Rock Steady - Lycanroc
Autor: Jakub @ 14:37 :: 208 Přečtení :: 0 Komentáře :: :: Pro začátečníky, Recenze
Přečtěte si recenzi prvního z nových předpřipravených balíčků z edice Sun and Moon 3 - Burning Shadows: Rock Steady, který je složen z bojových a psychických Pokémonů. Hlavním představitelem je Lycanroc a pokud se vám líbí nebo jen tahle kombinace Pokémonů, tak pro vás může být tento balíček zajímavou volbou.
Celý článek...
2. června 2017
Varování o falešných kartách Pokémon
Autor: rasik8 @ 13:56 :: 1500 Přečtení :: 1 Komentáře :: :: Novinky ze světa Pokémon, Pro začátečníky
Rostoucí popularita karetní hry Pokémon s sebou bohužel přináší i stinné stránky. Mnoho z vás čtenářů se nám poslední dobou ozývá, že se setkali s falešnými kartami, které vypadají na první pohled podobně jako ty originální, nicméně jsou zcela bezcené a na turnaji se hrát nesmí. V dnešním článku vám ukážeme, jak takové karty poznat a jejich koupi se vyvarovat.
Celý článek...
3. února 2017
POZOR na falešné karty Pokémon!
Autor: rasik8 @ 14:33 :: 8852 Přečtení :: 28 Komentáře :: :: Pokémon-Guru informuje, Novinky ze světa Pokémon, Pro začátečníky
Poslední dobou se mezi hráči objevují často i falešné karty, které se od originálů liší hlavně kvalitou provedení nebo textem a je zakázáno s nimi hrát na turnajích. V článku od Jana Forejta se dozvíte, jak falešné karty poznat.
Celý článek...
19. července 2016
Chcete začít hrát karetní hru Pokémon? Je to jednoduché!
Autor: rasik8 @ 13:02 :: 5974 Přečtení :: 8 Komentáře :: :: Pro začátečníky
Milí čtenáři, možná máte po letošním mistrovství světa chuť vyzkoušet a naučit se karetní hru Pokémon. V článku se dozvíte o základních principech a o tipech, jak s touto vynikající sběratelskou hrou začít.
Celý článek...
14. července 2016
Rotace na formátech pro sezónu 2017
Autor: Jakub @ 18:33 :: 879 Přečtení :: 0 Komentáře :: :: Pokémon-Guru informuje, Novinky ze světa Pokémon, Pro začátečníky, Recenze
Během US Nationals byla oznámena roční rotace edicí na formátech a my se teď podíváme, které edice jsou legální na formátu Standard a Expanded. Rotace proběhne 1. září 2016 a na Standardu budou legální edice XY - Primal Clash a novější a Expanded zůstává beze změn.
Celý článek...
6. prosince 2015
Příslušenství ke karetní hře Pokémon - obaly
Autor: rasik8 @ 18:24 :: 1281 Přečtení :: 0 Komentáře :: :: Pro začátečníky
Obaly jsou nezbytnou součástí vybavení každého hráče karetních her. Díky nim se udržují karty v dobrém stavu a snadněji se míchají. V dnešním článku Vám proto představíme různé druhy obalů, které si můžete pořídit.
Celý článek...
27. listopadu 2015
Rozbor PCD ze sady Pokémon XY: BREAKthrough - Night Striker
Autor: rasik8 @ 13:11 :: 1319 Přečtení :: 0 Komentáře :: :: Pro začátečníky, Recenze
Dnes si rozebereme druhý z předkonstruovaných balíčků aktuální sady Pokémon XY: BREAKthrough, jehož hlavní síla spočívá v dračím Noivernovi.
Celý článek...
Strana 1 z 3První   Předchozí   [1]  2  3  Další   Poslední   

© 2016 PokemonGuru.czInformacni server pro hrace karetni hry Pokemon.Podmínky používáníProhlášení o soukromí