21. března 2018
Články Minimalizovat

Aktuální články | Kategorie | Hledat | Syndikace

Zobrazuji kategorii:Recenze
20. února 2018
Rozbor předpřipraveného balíčku Pokémon Sun and Moon - Ultra Prism PCD - Imperial Command - Empoleon
Autor: Jakub @ 15:00 :: 129 Přečtení :: 0 Komentáře :: :: Pro začátečníky, Recenze
Druhý předpřipravený balíček z edice Sun and Moon 5 - Ultra Prism nese jméno Imperial Command a obsahuje vodní Pokémony. Hlavním představitelem je Empoleon, a pokud vás láka tahle kombinace Pokémonu, tak určitě tento deck vyzkoušejte!
Celý článek...
19. února 2018
Rozbor předpřipraveného balíčku Pokémon Sun and Moon - Ultra Prism PCD - Mach Strike - Garchomp
Autor: Jakub @ 14:48 :: 151 Přečtení :: 0 Komentáře :: :: Pro začátečníky, Recenze
Přečtěte si recenzi prvního z nových předpřipravených balíčků z edice Sun and Moon 5 - Ultra Prism: Mach Strike, který je složen z dračích a bojových Pokémonů. Hlavním představitelem je Garchomp a pokud se vám líbí nebo jen tahle kombinace Pokémonů, tak pro vás může být tento balíček zajímavou volbou.
Celý článek...
19. ledna 2018
TOP 10 Pokémon karet ze Sun and Moon - Ultra Prism
Autor: Jakub @ 17:48 :: 568 Přečtení :: 0 Komentáře :: :: Pokémon-Guru informuje, Novinky ze světa Pokémon, Rozbory balíčků, Pro začátečníky, Recenze
Prerelease a vydání nové Pokémoní edice Sun and Moon 5 - Ultra Prism je za dveřmi, a tak zde máme tradiční TOP10 a pohled na edici Ultra Prism. Užijte si start nové edice a zjistěte, které karty z Ultra Prism byste neměly přehlédnout.
Celý článek...
26. října 2017
TOP 10 Pokémon karet ze Shining Legends
Autor: Jakub @ 22:19 :: 86 Přečtení :: 0 Komentáře :: :: Pokémon-Guru informuje, Novinky ze světa Pokémon, Rozbory balíčků, Pro začátečníky, Recenze
Edice Pokémon Shining Legends je speciální mini edice letošního roku. Najdeme zde zhruba 80 karet a stejně jako u Generations boostery najdete pouze ve speciálních produktech nebo v Shining Legends Elite Trainer Boxu. Vzhledem k tomu, že speciální produkty obsahují spoustu promo karet nebo sběratelský odznáček, tak je tato edice velmi zajímavá nejen pro hráče, ale hlavně pro sběratele.
Celý článek...
19. října 2017
Ultra Beasts-GX Premium Collections - představení produktu
Autor: ImmortalCZ @ 20:06 :: 421 Přečtení :: 0 Komentáře :: :: Recenze
 Dne 3. listopadu vychází Ultra Beasts-GX Premium Collections, v kterých můžete najít vždy dva a dva nově očekávané Ultra Beast pokémony. Toto balení si můžete zakoupit rovnou u nás na Veselém Drakovi.
Celý článek...
19. října 2017
TOP 10 Pokémon karet ze Sun and Moon - Crimson Invasion
Autor: Jakub @ 12:58 :: 721 Přečtení :: 0 Komentáře :: :: Novinky ze světa Pokémon, Rozbory balíčků, Pro začátečníky, Recenze
Prerelease a vydání nové Pokémoní edice Sun and Moon 4 - Crimson Invasion je za dveřmi, a tak zde máme tradiční TOP10 a pohled na edici Crimson Invasion. Užijte si start nové edice a zjistěte, které karty z Crimson Invasion byste neměly přehlédnout.
Celý článek...
29. září 2017
Rozbor předpřipraveného balíčku Sun and Moon - Burning Shadows: Luminous Frost - Alolan Ninetales
Autor: Jakub @ 14:58 :: 511 Přečtení :: 0 Komentáře :: :: Pro začátečníky, Recenze
Druhý předpřipravený balíček z edice Sun and Moon 3 - Burning Shadows nese jméno Luminous Frost a obsahuje vodní a ohnivé Pokémony. Hlavním představitelem je Alolan Ninetales, a pokud vás láka tahle kombinace Pokémonu, tak určitě tento deck vyzkoušejte!
Celý článek...
25. září 2017
Rozbor předpřipraveného balíčku Pokémon Sun and Moon - Burning Shadows: Rock Steady - Lycanroc
Autor: Jakub @ 14:37 :: 314 Přečtení :: 0 Komentáře :: :: Pro začátečníky, Recenze
Přečtěte si recenzi prvního z nových předpřipravených balíčků z edice Sun and Moon 3 - Burning Shadows: Rock Steady, který je složen z bojových a psychických Pokémonů. Hlavním představitelem je Lycanroc a pokud se vám líbí nebo jen tahle kombinace Pokémonů, tak pro vás může být tento balíček zajímavou volbou.
Celý článek...
8. srpna 2017
Rozbor sady Pokémon Sun & Moon: Burning Shadows
Autor: rasik8 @ 18:26 :: 467 Přečtení :: 0 Komentáře :: :: Recenze
Martin "Onix" Janouš si pro vás připravil zevrubný rozbor nové sady karetní hry Pokémon s komentářem k aktuální herní scéně.
Celý článek...
2. srpna 2017
TOP 10 Pokémon karet ze Sun and Moon - Burning Shadows
Autor: rasik8 @ 22:41 :: 626 Přečtení :: 0 Komentáře :: :: Recenze
Dnes se podíváme na to nejlepší, co přinesla nová sada karetní hry Pokémon - Sun and Moon: Burning Shadows! Článek připravil Karol Blesák.
Celý článek...
Strana 1 z 8První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  6  7  8  Další   Poslední   

© 2016 PokemonGuru.czInformacni server pro hrace karetni hry Pokemon.Podmínky používáníProhlášení o soukromí