Pokemon-guru.cz
  • Přihlášení
  • Fórum
  • FB
  • Youtube
  • Twitter
  • E-shop
    • Novinky
    • Rozbory balíčků
    • Reporty z turnajů
    • Rozhovory
    • Pokémon GO
    • Nintendo hry
    • Ostatní
      • Reklamní
  • Články
    • Novinky
    • Rozbory balíčků
    • Reporty z turnajů
    • Rozhovory
    • Pokémon GO
    • Nintendo hry
    • Ostatní
      • Reklamní
  • Videa
    • Novinky
    • Rozbory balíčků
    • Reporty z turnajů
    • Rozhovory
    • Pokémon GO
    • Nintendo hry
    • Ostatní
      • Reklamní
  • Fórum
    • Novinky
    • Rozbory balíčků
    • Reporty z turnajů
    • Rozhovory
    • Pokémon GO
    • Nintendo hry
    • Ostatní
      • Reklamní
  • Turnaje
    • Novinky
    • Rozbory balíčků
    • Reporty z turnajů
    • Rozhovory
    • Pokémon GO
    • Nintendo hry
    • Ostatní
      • Reklamní
  • Jak začít
    • Novinky
    • Rozbory balíčků
    • Reporty z turnajů
    • Rozhovory
    • Pokémon GO
    • Nintendo hry
    • Ostatní
      • Reklamní

Ostatní

  1. Pokemon-guru.cz
  2. >
  3. Články
  4. >
  5. Ostatní
  6. >
Report z booster draftu nové edice Triumphant

Report z booster draftu nové edice Triumphant

19.11.2010 19:44

     Nové karty jsou nové karty. To jsem si říkal onoho nedělního rána, když jsem se probral, celý natěšený na turnaj. Buď se dobře umístím nebo seženu dost karet, které mi chybí, jedno nebo druhé.
     Učinil jsem svou ranní hygienu, oblékl se, vzal do pazour tašku s albem, damagema, energiemi a deckem, udělal rodince pápá a vesele hopkoval na autobus do Prahy.
     Z Dejvické jsem vzal krtka přes Můstek až na Florenc a hurá do Mc Donalda. Ale – zrada! Rekonstrukce, která potrvá až do 3.12.2010 a nedalo se tam vůbec sedět. Jídlo dávali jen do papírových taštiček s sebou. Tak jsem si své oblíbené trojité menu Toast se šunkou a sýrem a bramboráčky a tři kávy dal venku před Mc Donaldem na lavičce, protože stoly a židle venku už také nebyly. Musel jsem se smát, protože tentokrát jsem si na té lavičce připadal jako bezdomovec já sám. Šel jsem pak do KFC, ale tam otvírali až za hodinu, v deset, takže jsem zamířil do té velké kryté čekárny na autobusovém nádraží Florenc. Tam jsem tu hodinu seděl a četl nedělní noviny.
     Na desátou jsem opět odešel do KFC. Za chvíli dorazil Onix. Nejprve jsme vyřídili obchody a pak cvičně sehráli jeden zápas Gyarados kontra Vilegar. Pak Onix na krátkou chvíli odběhl něco vyřídit. Mezitím dorazil Bulba. Onix se vrátil a nějakou dobu jsme konverzovali na téma, jak jinak, karty. Přišel Mára a za ním Big Ben s několika seniory ze své ligy. Povídalo se, obchodovalo a ještě jsem sehrál s Bulbou jeden zápas Gengar Prime kontra Vilegar. Následně jsme se všichni odebrali do Černého rytíře.
     V Černém rytíři už bylo dost hráčů. Celkem nás bylo devatenáct, z toho sedm v Masters a dvanáct v Seniors. Senioři měli hrát čtyři kola a Masters tři. Pája vybral money, provedl registraci a šel vyfasovat boostery. Jenže se zase vyskytl problém. Neměli dostatek boosterů z Triumphantu, takže ty boostery, které jsme měli dostat navíc (mimo těch na draft), jsme si každý měli vybrat z jiné edice, kterou měli k dispozici. Problémy tohoto typu jsou s Černým rytířem bohužel stále, nikdy tam nejsou schopni zařídit vše tak, jak má být.
     Začalo se draftovat. Byl jsem relativně spokojený. Podařilo se mi sice ulovit Absola Prime, ale zase na druhou stranu sestava decku nic moc. 3-3-1 Machamp, 3-2 Marowak, 1x Pidgey, 4x Lickitung, 2x Kangashan, 1x Rescue Energy a přidal jsem k tomu svých dvacet kamenných energií.  Ostatní – v Masters – si nadraftovali také buď jednoho Prime Pokémona nebo jednu část Legendy. 

I.kolo
Mára – Nidoqueen deck
Byl jsem otrávený, že hned v prvním kole jsem dostal proti sobě deck, na který jsem měl většinou weakness. Sice to na začátku vypadalo celkem vyrovnaně, vzal jsem si i dvě odměny, ale pak se přece jen weakness projevila.  Prohrál jsem.
0-1

II.kolo
Bye
To se vždy hodí. Šel jsem se koukat na Seniory, jak hrají.
1-1

III.kolo
Onix – Machamp deck
Onixovi to na začátku přišlo lépe a Machampa měl ve hře asi o dvě kola dříve než já. Pokoušel jsem se mu dlouho vzdorovat, často jsem stahoval z aktivu, ale nebylo mi to nic platné. Jeho nabitý Machamp zkosil všechno, co jsem do aktivu dal. Prohrál jsem.
1-2

     V Masters se pak začala hrát TOP 2 mezi Otou a Archonem. Seniors také hráli TOPku. Já ještě sháněl u ostatních karty, které mi chyběly. Sehnal jsem jich naštěstí dost, takže jsem byl celkem v pohodě. Pomalu se začali hráči rozcházet, kromě těch, co hráli v TOP. Já jsem odkráčel na autobusové nádraží Florenc, odkud mne posléze odvezl autobus do Slaného. Domů jsem se dostal až v pět hodin, unavený, ale spokojený.

Pořadí:
Masters
1.Ota
2.Archon
3.Onix
4.Pája

Seniors
1.Láďa Prošek
2.Šimon Hutař
3.Lukáš Novotný
4.David Vácha

Plusy:
Prima bašta z Mc Donalda
Počet hráčů
Bezva parta všech hráčů na turnaji
Skvělá atmosféra na turnaji

Mínusy:
Mc Donald v rekonstrukci
Nedostatek boosterů z Triumphantu v Černém rytíři
Moje umístění

     Tak ahoj na finále Globalu.

Honza Goetz
           

19.11.2010 19:44
  • Send a link
  • Print
  • Add to bookmarks

Poslat článek na e-mail



Komentáře

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé. Pokud chcete vložit komentář, přihlaste se ZDE.


Turnaje

24.2.  Europe Regional Championship, Bochum, Germany
Standard
17.3.  Europe Special Event - Jaareurs, Ultrecht, Nizozemí
19.5.  Europe Regional Championship, Malmo, Švédsko
Standard

Diskuzní fórum

2.2.2023 14:03 - Pok Hanss Výměna a nákup kusových karet Re: Sháním - koupím
 
1.2.2023 04:27 - Zulpi2103 Dotazy na pravidla a karty @pump_upp - best crypto pumps on telegram !
 
12.12.2022 17:26 - Pok Hanss Výměna a nákup kusových karet Re: Karty pokemon
 
1.10.2022 10:32 - Pok Hanss Dotazy na pravidla a karty Re: Zlata karta
 
26.9.2022 20:15 - Veronique Výměna a nákup kusových karet Re: Nenalezeno
 
22.7.2022 08:28 - Pok Hanss Ostatní Kým jste?
 
29.6.2022 14:42 - LoboCZE Výměna a nákup kusových karet Re: Cena neotevrenych original balicku Pokemonu Celestial Storm
 
19.6.2022 10:19 - Pok Hanss Expanded Volba
 
19.6.2022 10:14 - Pok Hanss Standard Edice na Standard
 
16.6.2022 14:36 - Pok Hanss Ostatní Re: Vzkříšení stránky Pokémon Guru
 
5.6.2022 16:09 - Pok Hanss Dotazy na pravidla a karty Re: dotaz
 
30.1.2022 10:57 - Filipc27 Výměna a nákup kusových karet Prodej karet
 
28.1.2022 20:18 - Wabi Výměna a nákup kusových karet Koupím scraps pokemonů
 
1.1.2022 10:41 - LoboCZE Diskuze o edicích Re: Pokémon Evolutions
 
17.12.2021 00:28 - richard77 Proma a sběratelské karty a předměty Re: Identifikace, grading
 
27.8.2021 21:34 - LoboCZE Dotazy na pravidla a karty Re: pokémon tcg online
 
2.7.2021 16:38 - LoboCZE Výměna a nákup kusových karet Re: cena karty Charizard vmax sv107/sv122
 
14.6.2021 13:35 - Zulpi2103 Dotazy na pravidla a karty Re: Pravost kariet
 
15.5.2021 21:24 - LoboCZE Dotazy na pravidla a karty Re: Jak hrát se starými sadami z roku 1999
 
21.4.2021 13:35 - LoboCZE Proma a sběratelské karty a předměty Re: Žetony
 
1 2 3 4 5
Vstup do fóra
 

PARTNEŘI Pokémon Guru

Vesely-drak.cz - Magic: the Gathering, Pokémon, Poker, deskové a karetní hry
Logo webu CMUS o kartách Magic Web4games web o deskových a karetních hrách Magic Guru Logo

Sociální sítě

  • FB
  • Youtube
RSS  |  Kontakty / Contacts   |  Zpracování osobních údajů   |  Podmínky užívání 2010 - 2023 Web4Games; created by Sabre