Pokemon-guru.cz
  • Přihlášení
  • Fórum
  • FB
  • Youtube
  • Twitter
  • E-shop
    • Novinky
    • Rozbory balíčků
    • Reporty z turnajů
    • Rozhovory
    • Pokémon GO
    • Nintendo hry
    • Ostatní
      • Reklamní
  • Články
    • Novinky
    • Rozbory balíčků
    • Reporty z turnajů
    • Rozhovory
    • Pokémon GO
    • Nintendo hry
    • Ostatní
      • Reklamní
  • Videa
    • Novinky
    • Rozbory balíčků
    • Reporty z turnajů
    • Rozhovory
    • Pokémon GO
    • Nintendo hry
    • Ostatní
      • Reklamní
  • Fórum
    • Novinky
    • Rozbory balíčků
    • Reporty z turnajů
    • Rozhovory
    • Pokémon GO
    • Nintendo hry
    • Ostatní
      • Reklamní
  • Turnaje
    • Novinky
    • Rozbory balíčků
    • Reporty z turnajů
    • Rozhovory
    • Pokémon GO
    • Nintendo hry
    • Ostatní
      • Reklamní
  • Jak začít
    • Novinky
    • Rozbory balíčků
    • Reporty z turnajů
    • Rozhovory
    • Pokémon GO
    • Nintendo hry
    • Ostatní
      • Reklamní

Ostatní

  1. Pokemon-guru.cz
  2. >
  3. Články
  4. >
  5. Ostatní
  6. >
Report z turnaje v Ostravě

Report z turnaje v Ostravě

18.06.2009 21:24
Turnaj v Ostravě
 
Náš příběh začíná dne 7.6 2009 pro některé skutečně v brzkých ranních hodinách. 
 
Vstávat a cvičit jakoby hlásil můj zuřivě zvonící budík, na kterém jsem zpozorovala čas 3:00. No co jede se na výlet!
A jak výlet a celý turnaj dopadl se dozvíte níže.
 
Je něco před šestou ranní a my (já a můj ctěný otec) se setkává s dalšími účastníky dnešního dobrodružství Adamem (Eidam 30% ) a Brkem (Quintem) na Hlavním nádraží. Ano, takhle málo se nás nakonec sešlo v Praze, přestože původně měli jet ještě Paťula a Snox, bohužel jim to nějak nevyšlo. Chvíli jsme zvažovali zda by nebylo lepší vrátit se do svých domovů a spát, ale zvolili jsme nevzdat to a jet. Po našem odvážném rozhodnutí jsme při nástupu do vlaku zjistili, že je značně zaplněn lidmi v bílém (účastníci nějaké hudební akce). Vidina spánku v kupé se rozplynula a my jsem prožili „úžasnou“ cestu na chodbě před WC. Otec si zpříjemňoval cestu okukováním dam v bílém a prohlížením alb, co se mu líbilo víc netuším.
 Přijeli jsme na Hlavní Nádraží v Ostravě a zjistili jsme, že na nás nikdo nečeká, což ovšem měl tuším Rat,který měl dělat i rozhodčího na tomto turnaji. Chyba lávky Rat byl na chalupě a tak začal telefonovací maraton při, kterém otec seřval pár lidí. At´ oprávněně či neoprávněně mě to lezlo na nervy.  Naštěstí se, ale organizace vyřešila tímto děkuji Ondrovi Husovi, že se chopil soudcování takhle na poslední chvíli, skvěle to zvládnul.
 
Dorazili jsme do Kentaura a tam jsem uviděla několik známých a dost neznámých tváří, pohled mě ale potěšil  byli tu mladí hráči se zaujetím pro hru. Výměna , prodej , výměna , prodej .  A už nám přichází Ondra s čepicí a jde se losovat , abych nezapomněla turnaj nebyl rozdělen na kategorie , takže jste mohli potkat opravdu kohokoliv. Hrály se tři kola a top 4. Ještě dodám,že já jsem nehrála a dělala asistentku (ne tak docela jen jsem tahala lístečky z čepičky a tím pomáhala s rozlosováním turnaje). Účastníků bylo tuším 11 nebo 13? Nenapsala jsem si to, omlouvám se.
 
Jak vypadaly balíky? Bylo to ne úplně pestré, ale zase ne jednolité. Tři Gengaři(všechni v top 4),nějaké Želvyčky tuším,že 2krát,Machampové, nějaká další psychika a dál jsem nějak nepostřehla. Další věc z kterém jsem měla radost byla nepřítomnost balíků jako je Kabutops a discardy, které dovolují zahrát soupeři jedno kolo .
 
Tak já jsem nehrála, ale držela jsem palce mým kolegům z Prahy. Po prvním kole jsem byla příjemně potěšena Brko i Adam vyhráli a otec měl bye.  Druhé kolo dopadlo opět vítězně pro Adama, bohužel otec a Brko takové štěstí neměli. Třetí a poslední kolo základní části Adam prohra, moc se s tím nedalo dělat Gengaři to měli proti Matchampům prostě lepší a ještě to Adamovi nepřišlo. Brko po těžkém boji proti mirroru taky neuspěl, alespoň otec poslední kolo vyhrál.
 
A je tu topka,jak už jsem výše napsala třikrát Gengaři a jednou Machampové.

Semifinálová kola vypadala takto:

Jan Goetz   X Ondřej Pajatsch
Dušan Minárik X Adam Novák
                                            
Boje začaly a Adam hrál proti Tesfarovy . První boj byl krátký co si vzpomínám, druhý vyrovnanější,ale přesto se Adamovy nepodařilo zvítězit,škoda. Otec sice bojoval vyrovnaněji,ale přesto podlehl Ondrovým Gengarům(2:1). Jelikož jsme chvátali na vlak,abychom se dostali včas domů boj o třetí a čtvrté místo se konal ve vlaku.Za zmínku ještě stojí snad mě kluci nezabijou, když to prásknu jejich zpěvácké vystoupení při čekání na vlak takové hity jako Holky z naší školy, a Akáty šumííí, prostě srandy kopec. Lehké zpoždění vlaku,ale naštěstí vlak skoro prázdný.Zapadli jsme do prázdného kupé a já a Brko jsme soudcovali zápas otec proti Adamovi. Vyhrál otec co říct víc, hra se mi moc nelíbila,ale to je zbytečný řešit.
 
Výsledné pořadí v top4 vypadalo takto:

1.Ondřej Pajatsch
2.Dušan Minárik
3.Jan Goetz
4.Adam Novák

Gratulace!
 
+ Skvělá parta lidí a zábava,jako vždy.
-  Počáteční chaos s organizací.
-  Cesta do Ovy.
 
Přestože,mínusy převažují nad plusy. Já sem si turnaj moc užila.
 
Pokud jste dočetli až jsem a neusnuli jsem potěšena… Snad zas někdy na viděnou na některém z následujících turnajů.

S pozdravem Lucka Goetzová

18.06.2009 21:24
  • Send a link
  • Print
  • Add to bookmarks

Poslat článek na e-mail



Komentáře

Přispívat mohou pouze přihlášení uživatelé. Pokud chcete vložit komentář, přihlaste se ZDE.


Diskuzní fórum

10.2.2021 21:48 - ONDRA251 Výměna a nákup kusových karet Re: Pomoc při stavbě herního balíčku
 
25.1.2021 02:43 - WIKING PANZER Dotazy na pravidla a karty Re: Dotaz na kartu
 
25.9.2020 21:23 - Lobo Výměna a nákup kusových karet Re: PRODAM POKEMON KARTY
 
7.7.2019 10:31 - oddish Balené produkty Pokémon unboxingy na YouTube
 
3.7.2019 20:32 - r4bBi7s Výměna a nákup kusových karet Jirachi TU
 
9.3.2019 17:05 - Kocicak Výměna a nákup kusových karet Vyměním s&m burning shadow
 
26.2.2019 17:06 - Kocik Pozvánky na turnaje a akce sraz
 
26.11.2018 14:05 - DadaV Dotazy na pravidla a karty Balicky ...
 
26.11.2018 14:01 - DadaV Dotazy na pravidla a karty Pravidla: Vyvinuti & Bench/Active, + dalsi
 
13.5.2018 14:46 - Ovess Výměna a nákup kusových karet kúpa hlavne item kariet
 
9.5.2018 23:03 - Ovess Výměna a nákup všeho kromě kusových karet kúpim staršie theme decky
 
15.4.2018 15:10 - Jakub Návody na používání diskusního fóra Zpracování osobních údajů
 
15.4.2018 15:03 - Jakub Návody na používání diskusního fóra Jak se zaregistrovat na fórech Pokémon-Guru.cz
 
15.4.2018 14:47 - Jakub Návody na používání diskusního fóra Pravidla používání diskusních fór
 
10.4.2018 15:15 - admin Pískoviště Test fora
 
1 2 3 4 5
Vstup do fóra
 

PARTNEŘI Pokémon Guru

Vesely-drak.cz - Magic: the Gathering, Pokémon, Poker, deskové a karetní hry
Logo webu CMUS o kartách Magic Web4games web o deskových a karetních hrách Magic Guru Logo

Sociální sítě

  • FB
  • Youtube
RSS  |  Kontakty / Contacts   |  Zpracování osobních údajů   |  Podmínky užívání 2010 - 2021 Web4Games; created by Sabre